„Rainbow“ – visais metais.

Kaip vaikui pramogauti šaltuoju metu laiku? Juk mažiesiems padaužoms yra itin naudinga būti lauke bet kuriuo metų laiku! Žiema, aišku, siūlo savų pramogų – sniego seniai, čiuožinėjimas rogutėmis, slidėmis, pačiūžomis, sniego gniūžtės ir sniego pilių statymas!

Bet ką daryti, jeigu šalia nėra kalniukų, nuo kurių galima būtų greitai nusileisti su rogutėmis? Ką daryti, jeigu žiema slepiasi nuo mūsų ir pasninga tik vieną savaitę, o tokios žiemos yra paskutiniųjų metų tendencija …

Įsivaizduokite vaikų žaidimų aikštelę žiemą. Kokie vaizdai ateina į jūsų galvą? Esame pasirengę lažintis, kad dauguma iš jūsų įsivaizdavo tuščią aikštelę. Apleista, liūdna, kai kur net baisi aikštelė, kurią norisi apeiti. Užsnigta smėlio dėžė, apledėjęs nepatrauklus metalinis kalniukas. Jeigu kas išdrįs pasisupti sūpynėse – rizikuoja ne tik sušaldyti tai, „kas yra svarbiausia“, atsisėdus ant metalinės sėdynės, bet ir prišalti ranką prie plieno detalių. O gal ir ne tik ranką, nes vaikai paprastai patys nori  patikrinti, kas bus, jeigu prisiliesi liežuviu prie sūpynių metalo konstrukcijos žiemą! Taigi atrodo, kad apie tokias linksmybes kaip kalnelis, sūpynės, laipiojimas specialiomis konstrukcijomis galima pamiršti iki pavasario..

Bet tik ne su „Rainbow“! Kam atsisakyti mėgstamų žaidimų ir pramogų žiemos periodu?

Mediniai vaikų žaidimų kompleksai „Rainbow“ džiugina vaikus visus metus ir puikiai tinka šaltuoju metų sezonu.

  1. Plastikinės sūpynių sėdynės taip neužšąla kaip metalinės, be to, jūs galite nuimti sėdynes ir žiemos metu jas laikyti namuose, o į lauką išnešti tuomet, kai vaikai norės suptis.
  2. Sūpynių grandinės yra padengtos vinilu, taigi tikimybės, kad jūsų vaikai galės prišalti savo švelnias rankytes (liežuvius ar kitas kūno dalis) prie metalo konstrukcijų, nėra!
  3. Plastikiniai kalneliai tinka naudoti visus metus! Jie yra labai ryškūs, gražūs ir patvarūs, jums tereikia nuvalyti sniegą ir čiuožti!
  4. Stiprūs laipiojimo akmenys išlaikys ne tik vaikučių sportinius batelius ir basutes, bet ir žieminius batus.
  5. Didelis vaikų žaidimų komplekso „Rainbow“ pranašumas tas, kad jis yra pagamintas iš medžio, o ne iš metalo. Šie kompleksai atrodo dailiai ir jaukiai net žiemą ir jų nepadengia ledas. Medinės detalės yra pagamintos iš ypač atsparios ir tvirtos raudonos medienos, kuri yra atspari temperatūros svyravimui ir drėgmei (kadangi mediena yra impregnuota specialiomis medžiagomis).

Kalneliai ir sūpynės „Rainbow“ ištvers bet kokią žiemą! O apie pavasarį ir rudenį ir kalbėti neverta, būkite tikri, mūsų vaikų žaidimų kompleksai nebijo nei šalčio, nei lietaus, nei vėjo ar saulės! Jums telieka spręsti, ar jus išleisite iš namų savo vaikus tokiomis oro sąlygomis.

Žaidimų aikštelės „Rainbow“ gali būti statomos ir uždarose patalpose (prekybos centruose, žaidimų kambariuose, laisvalaikio ir pramogų klubuose).