Apie

 

„Rainbow“ yra kai kas daugiau nei tiesiog medžio, plastiko ir metalo detalių rinkinys. „Rainbow“ ne tik sukuria saugią vietą jūsų vaikų žaidimams po atviru

dangumi, bet ir puikius pagrindus vaikų vystymuisi, kurie ateityje paskatins unikalių vaiko gabumų atsiradimą. Vaikai geriausiai vystosi spręsdami užduotis, reikalaujančias tam tikrų jėgų, taigi visa mūsų produkcija yra sukurta vaiko fiziniam vystymuisi skatinti.

Be to, mūsų vaikų žaidimų kompleksų, pagamintų iš raudonmedžio ir raudonojo kedro, švarios ir šviežios architektūrinės linijos suteiks jūsų nuostabaus namo kiemeliui išbaigtą formą ir pabrėš unikalius kokybės ir saugumo standartus, pagal kuriuos mums niekas neprilygsta.

Mes siūlome daugiau kaip šimtą modelių: nuo privataus nekomercinio naudojimo, originalių vaikų sūpynių iki pasakiškos žaidimų pilies šimtui nustebusių vaikučių.

Vaikystė – tai nerūpestingo laiko šalis! Tik vaikystėje galima kasdien atrasti naują pasaulį, net jeigu jis yra tik jūsų namų kiemo aikštelėje. Vaikų žaidimų kompleksai, kiemo žaidimų aikštelės ir kalneliai tampa vienos iš mėgstamiausių mūsų vaikų laisvalaikio leidimo vietų. Visos šios pramogos gali ir turi būti saugios, o ypač – patogios. Pirkti ar pačiam pagaminti vaikų žaidimų kompleksą nėra sunku, kur kas sunkiau – parinkti saugią ir patikimą konstrukciją.

„Rainbow“ – amerikiečių kilmės prekės ženklas, kuris 2015 metais švenčia savo 30-ąjį jubiliejų, gerai žinomas visame pasaulyje. Vaikų žaidimų kompleksai „Rainbow“ yra saugumo, kokybės ir originalumo standartas. „Rainbow“ kompleksai naudojami geriausioms vaikų žaidimų aikštelėms Amerikoje, Italijoje, Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje, Rusijoje, Kanadoje, Vokietijoje, Australijoje, Norvegijoje ir daugelyje kitų šalių įrengti. Mes esame laimingi pristatydami jums „Rainbow“ vaikų žaidimų kompleksus Lietuvoje.

Nuo 2015 metų UAB „Baltraina“ į mūsų šalį pradėjo tiekti linksmų vaikiškų įspūdžių, nepamirštamų emocijų ir šiltų prisiminimų suteikiančius vaikų žaidimų kompleksus!

Mes esame oficialūs ir išskirtiniai amerikietiškų vaikų žaidimų kompleksų „Rainbow“ platintojai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Mūsų prekybos geografija plečiasi kas mėnesį, tad mes džiaugiamės galėdami suteikti puikią nuotaiką visų Baltijos šalių vaikams!

O dabar atsiloškite, užmerkite akis ir įsivaizduokite, jog jūs vėl esate vaikas ir jūsų svajonės išsipildė! NUOTYKIAI PRASIDEDA!