Surinkimas ir instaliavimas

Vaikų žaidimų komplekso surinkimas yra labai svarbus procesas, nes nuo to, kaip gerai, efektyviai ir profesionaliai yra surinktas jūsų kompleksas, priklausys ne tik garantinis aptarnavimas, bet ir jūsų vaikų saugumas.

Mes siūlome du surinkimo variantus:

  1. Pirmas variantas „Nekantraujantiems“. Vaikų žaidimų kompleksą jums pristatys mūsų profesionalių montuotojų komanda, kuri per trumpiausią laiką surinks ir instaliuos ilgai lauktą žaidimų kompleksą ir jums nereikės priliesti nė piršto. Instaliavimo ir surinkimo kaina priklausys nuo jūsų komplekso serijos ir lygio, jūs galite patikrinti kainą susisiekę su mumis bet kuriuo, jums patogiu, būdu. Mūsų specialistai surenka vaikų žaidimų kompleksą per 5–24 darbo valandas (priklausomai nuo modelio).
  2. Antras variantas „Galim patys!“. Jeigu jūs įpratote viską daryti pats, esate įsitikinęs savo jėgomis, tai kodėl gi ne? Į kiekvieną vaikų žaidimų kompleksą yra įdedama surinkimo instrukcija ir videoinstrukcija, kuria pasinaudoję jūs sugebėsite surinkti žaidimų kompleksą savo jėgomis. Tai užtruks nuo 1 iki 5 dienų, priklausomai nuo modelio. Mes taip pat maloniai atsakysime į visus Jūsų klausimus, kurių gali kilti komplekso surinkimo proceso metu.