Kompaktinės (Compact) ar Originalios (Original)?

Didžioji mūsų pirkėjų dalis užduoda mums klausimą dėl „Compact“ ir „Original“ modelių skirtumų. Tai suprantama, nes, pažiūrėjus į paveikslus, pirmą kartą besirenkančiam žaidimų kompleksą žmogui sunku pamatyti skirtumus. Skubame jums padėti!

 

Compact Original
Modalumas, komplekso plėtra Minimali Neapribota
Kompaktiškumas  +  –
Grindų aukštis 1,2 – 1,45 m 1,45 -2,2 m
Vaikų amžius 2-12 2-16
Medžio rūšis Kanados kedras, Cunninghamia Lanceolata, Didžioji pocūgė Raudonmedis (sekvoja)
Kalniuko tipas Banguota (rami, vaikiška) Tiesi (greitoji, dinamiška)
Garantija 1-10 metų 1 metai- neriboto laiko
Profesionalus surinkimas reikalingas? Ne Taip

 

„Compact“

„Compact“ serijai priklauso „Super Funhouse“, „Fiesta“, „Carnival” ir All-American“ žaidimų kompleksai.

Šie kompleksai yra visaverčiai vaikų žaidimų komplekso įrenginiai, kurių maksimalus funkcionalumas  yra suderintas su kompaktišku dydžiu.

Šių žaidimų kompleksų detalės yra supakuotos į dėžes, kad būtų patogu transportuoti, tad jų komplektavimas negali būti pakeistas.

Tačiau yra išimčių. Jus galite papildyti sūpynių siją sūpynių pakabomis iš originalios serijos, o „Carnival“ ir „All-American“ kompleksuose gali būti papildomai sumontuotas bezdžionių tiltas (kabintis rankomis).

Kompleksai yra paruošti surinkti ir didžiąją „Compact“ serijos kompleksų dalį jūs galėsite surinkti patys arba pasinaudoti profesionalaus surinkimo paslaugomis.

„Super Funhouse“, „Fiesta“, „Carnival“ kompleksai pagaminti iš Cunninghamia Lanceolata (vadinamosios kiniško kedro) medienos. Ši medienos rūšis pasižymi dideliu atsparumu puvimui ir grybelio infekcijai. Ji taip pat yra atspari atmosferos reiškiniams ir turi labai malonu lengvą aromatą.

„All-American“ serija pagaminta iš kanadinio kedro ir Didžiosios pocūgės. Šios tauriosios medienos rūšys yra itin atsparios temperatūros svyravimams (nekeičia dydžio) ir gali būti naudojamos drėgno oro regionuose. Šios medienos rūšys puikiai laiko tvirtinimo elementus, nes ji yra labai tanki, stipri, gerai pakelia dinamines apkrovas.

„Compact“ serijos kompleksams nereikia modifikacijų, jie yra skirti daugkartiniam surinkimui / išrinkimui, todėl jų konstrukcija atrodo kiek grakštesnė nei „Original“.

Taip pat labai svarbu paminėti, kad, pirkdami žaidimų kompleksą „Compact“ už mažesnę sumą, jus galite būti tikri, kad komplekso kokybė puikiai užtikrins jūsų vaiko saugumą.

„Original“

„Original“ serijai priklauso „Sunshine“,  „Rainbow“, „Monster“ ir „King Kong“ kompleksai. Pagrindinis skirtumas tarp „Original“ ir „Compact“ serijų kompleksų yra modalumas. Visi originalios serijos kompleksai gali būti modifikuojami ir papildomi kaip „Lego“ konstruktorius. Jūs galite palaipsniui pridėti tokių elementų kaip bezdžionių tiltas (kabintis rankomis), mansarda, spiralės formos nusileidimo tunelis ir jus pamatysite, kaip originalusis „Rainbow“ kompleksas augs kartu su jūsų vaiku kaip jo geriausias draugas. Jūsų vaikams niekada neatsibos jų žaidimų aikštelė, o jums niekada nereikės sukti galvos dėl dovanos savo nenuoramos gimtadieniui, Naujųjų metų šventei ar prieš mokyklines atostogas.  Jus visada galėsite užsisakyti bet kurį iš ryškių ir įdomių aksesuarų ir pasirūpinti, kad jūsų vaikų laisvalaikio leidimas taptų dar įdomesnis. Jūsų laukia beveik neribotos galimybės, kuriomis pasinaudoję jūs pastatysite savo unikalų ir nepakartojamą „Rainbow“!

Originalieji „Rainbow“ žaidimų kompleksai yra labai patvarūs ir patikimi. Šie kompleksai yra papildomai sustiprinti, todėl jų konstrukcijos gali išlaikyti ne tik dešimties vaikų, bet ir visų papildomų elementų svorį, net jeigu jūs praplėsite kompleksą iki penkto lygio ar sujungsite kelis kompleksus į vieną!

Tokį svorį gali išlaikyti tiktai konstrukcija vieno masyvaus tašo ir sijų, pagamintų iš geriausios, raudonos, medienos (sekvojų). Ši vertinga mediena nebijo nei didelės drėgmės, nei sniego, jos natūralūs aliejai apsaugo ją nuo puvimo ir sukimosi, tad ši mediena išlieka lengva, tanki ir labai graži!

Pagal jūsų užsakymą mūsų profesionalių surinkėjų brigada surinks ir sumontuos žaidimų kompleksą jūsų vaikams per kiek įmanoma trumpesnį laiką.

Taigi,

Jums reikalingas „Original“, jeigu:

  • jūs norite padovanoti savo vaikui draugą, kuris lydės jį ilgus metus ir augs kartu su juo;
  • jūs norite turėti galimybę gėrėtis estetine tauriojo raudonmedžio konstrukcija jūsų kieme;
  • jūs norite turėti galimybę keisti savo kompleksą, papildyti jį skirtingais elementais ir padaryti jį įdomesnį;
  • jūsų neriboja plotas, kurį galite skirti vaikų žaidimų kompleksui;
  • jūs įpratę gauti maksimalią kokybės, saugumo, funkcionalumo, estetiškumo garantiją;
  • jums pačiam retkarčiais norisi pasisupti sūpynėse.

Jums reikalingas „Compact“, jeigu:

  • jūs norite pirkti kompaktišką kompleksą, nes neturite daug ploto vaikų žaidimams;
  • jūs norite pirkti vaikų žaidimų kompleksą sodui;
  • jums reikalingas tikrai kokybiškas, gražus ir funkcionalus kompleksas už minimalią kainą;
  • jūs norite pats surinkti kompleksą savo vaikams.