Kompaktiškos vaikų žaidimų aikštelės namui ir sodui.

Prisiminkite, kaip sunku būdavo išvilioti savo vaiką iš kieme esančios žaidimų aikštelės. Ir mes suprantame kodėl: įvairūs laipteliai, kalniukai, lynai ir skersiniai tiesiog negali nepatikti aktyviai augantiems ir besivystantiems vaikams! Dabar jūs galite sumontuoti tokią pačią aikštelę savo kieme ir jūsų mažylis visada galės užsiimti patinkančia jam veikla net esant blogiems orams!

Vaikų žaidimų aikštelė jūsų kieme, sodyboje ar sode – puikus būdas atitraukti jūsų nenuoramą nuo interneto. Jums net nereikės jo įkalbinėti, labai maža tikimybė, kad jis norės sėdėti prie kompiuterio, kai šalia yra toks nuostabus ir džiuginantis žaislas – vaikų žaidimų kompleksas sodui ar vasarnamiui.

Namų žaidimų aikštelės.

Namų žaidimų kompleksai skiriasi nuo įprastinių mažesniais dydžiais. Tokios aikštelės yra nepakeičiamas žaislas bet kuriam aktyviam vaikui. Mes siūlome įvairių konfigūracijų namų žaidimų aikšteles – nuo paprastų smėlio dėžių ir skersinių iki visaverčių įrenginių su gimnastikos žiedais ir sūpynėmis.

Vaikų žaidimų kompleksų namui ar sodui pranašumai:

  • ilgi tarnavimo metai;
  • didžiulis spalvų pasirinkimas;
  • lengvai valdomos ir naudojamos;
  • lengva transportuoti;
  • lengvai surenkamos ir išrenkamos – nereikia jokių ypatingų instrumentų ar įgūdžių;
  • pagamintos iš visiškai saugių ir hipoalerginių medžiagų.

„Original“

„Original“ serijai priklauso „Sunshine“,  „Rainbow“, „Monster“ ir „King Kong“ kompleksai. Pagrindinis skirtumas tarp „Original“ ir „Compact“ serijų kompleksų yra modalumas. Visi originalios serijos kompleksai gali būti modifikuojami ir papildomi kaip „Lego“ konstruktorius. Jūs galite palaipsniui pridėti tokių elementų kaip bezdžionių tiltas (kabintis rankomis), mansarda, spiralės formos nusileidimo kalnelis ir jus pamatysite, kaip originalusis „Rainbow“ kompleksas augs kartu su jūsų vaiku kaip jo geriausias draugas. Jūsų vaikams niekada neatsibos jų žaidimų aikštelė, o jums niekada nereikės sukti galvos dėl dovanos savo nenuoramos gimtadieniui, Naujųjų metų šventei ar prieš mokyklines atostogas.  Jus visada galėsite užsisakyti bet kurį iš ryškių ir įdomių aksesuarų ir pasirūpinti, kad jūsų vaikų laisvalaikio leidimas taptų dar įdomesnis. Jūsų laukia beveik neribotos galimybės, kuriomis pasinaudoję jūs pastatysite savo unikalų ir nepakartojamą „Rainbow“!

Originalieji „Rainbow“ žaidimų kompleksai yra labai patvarūs ir patikimi. Šie kompleksai yra papildomai sustiprinti, todėl jų konstrukcijos gali išlaikyti ne tik dešimties vaikų, bet ir visų papildomų elementų svorį, net jeigu jūs praplėsite kompleksą iki penkto lygio ar sujungsite kelis kompleksus į vieną!

Tokį svorį gali išlaikyti tiktai konstrukcija vieno masyvaus tašo ir sijų, pagamintų iš geriausios, raudonos, medienos (sekvojų). Ši vertinga mediena nebijo nei didelės drėgmės, nei sniego, jos natūralūs aliejai apsaugo ją nuo puvimo ir sukimosi, tad ši mediena išlieka lengva, tanki ir labai graži!

Žaidimų aikštelės „Rainbow“ gali būti statomos ir uždarose patalpose (prekybos centruose, žaidimų kambariuose, laisvalaikio ir pramogų klubuose).

„Rainbow“ komercinė žaidimų įranga.

Komerciniai žaidimų kompleksai – tai puikus pasiūlymas privačių vaikų darželių, laisvalaikio parkų, kiemų ir žaidimų aikštelių savininkams. Maksimalus saugumo lygis leis suaugusiesiems atsipalaiduoti ir suteikti vaikams daugiau savarankiškumo, kai jie žais komercinėje „Rainbow“ žaidimų įrangoje.

Žaidimų aikštelės „Rainbow“ taip pat gali būti statomos ir uždarose patalpose (prekybos centruose, žaidimų kambariuose, laisvalaikio ir pramogų klubuose).

Kodėl mes taip užtikrintai kalbame apie mūsų produkcijos aukštą saugumo lygį?

Jau tris dešimtmečius įmonė „Rainbow“ išranda ir kuria naujus vaikų žaidimų aikštelių saugumo standartus. Kurdami savo įrangą mes negalvojame, ar ji atitiks standartus, mes kuriame ir pageriname juos galvodami apie jūsų vaikų saugumą. Komercinės žaidimų įrangos serija skirta visuomeniniam naudojimui, kai žaidimų aikštelės yra minimaliai saugomos, kai vaikai yra paliekami be tėvų priežiūros ir yra prižiūrimi mokytojų, auklių, instruktorių ar animatorių. Būtent todėl mes privalome konstruoti idealias žaidimų aikšteles, kur vaikai galėtų žaisti saugiai ir įdomiai.

Komercinė žaidimų įrangos serija atitinka amerikietiškus ir tarptautinius medžiagų saugumo ir ekologiškumo standartus – ASTM, kokybės sertifikatus, taip pat atitinka IPEMA, CPSC ir ADA, europietiškus standartus EN 1176-1, EN 1176-2, EN 1176-3.